top of page

Cennik

Każda załoga dostaje numery startowe, książkę drogową, mapy, opaskę uprawniającą go do korzystania z pola namiotowego oraz zapewniającą wstęp na wszystkie imprezy w ramach Rajdu. Otrzymuje również wór upominków od sponsorów i partnerów Rajdu.

Full Pakiet Extra 520 zł 

Udział załogi 2 osobowej we wszystkich imprezach Rajdu. Obejmuje udział w piątkowym wieczorze  - poczęstunek i piwo. Sobotni start w VIII Rajdzie kantYny, pakiet startowy, obiad w czasie Rajdu, udział w Konkursie Elegancji, miejsce na polu namiotowym, wieczorny poczęstunek, galę pucharową, koncert na żywo i imprezę do białego rana.

Niedzielne zawody rowerków wodnych oraz wszelkie inne atrakcje i niespodzianki przewidziane dla uczestników imprezy. Noclegi na polu namiotowym we własnym namiocie, samochodzie lub przyczepie.

Dodatkowa osoba w Full Pakiet Extra 250 zł

Pakiet Sobota dla dwóch osób i jednego pojazdu:

Obejmuje pakiet startowy, udział w Rajdzie (próba sportowa, obiad) Konkursie Elegancji , nagrody, imprezę oraz poczęstunek wieczorny ( opcjonalnie nocleg na polu campingowym )

​Pakiet Piechura Sobota 75 zł 

dla osób bez załogi: obejmuje sobotni wieczór: Galę, koncert, poczęstunek, piwo.

Jedyny w sobie oryginalny T-shirt pamiątkowy jest dostępny tylko na zamówienie. Zamówienia prosimy składać przy zapisach. 

Tylko zgłoszenie uczestnictwa poprzez stronę www.rajdkantyny.pl gwarantuje udział w Rajdzie. Nie czekajcie ilość miejsc ograniczona. 

Istnieje możliwość weryfikacji pakietów i dostosowania ich indywidualnie na miejscu w biurze Rajdu.

Istnieje również możliwość wzięcia udziału tyko w Rajdzie bez imprezy wieczornej.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt e-mail.

bottom of page