Cennik

Każdy uczestnik dostaje numery startowe, opaskę uprawniającą go do korzystania z pola namiotowego oraz zapewniającą wstęp na wszystkie imprezy w ramach Rajdu. Otrzymuje również wór upominków od sponsorów i partnerów Rajdu.

Full Pakiet Extra 395 zł – udział w wszystkich imprezach.

Obejmuje udział w piątkowym wieczorze poczęstunek i piwo. Start w VII Rajdzie kantYny, pakiet startowy, obiad w czasie Rajdu, udział w Konkursie Elegancji, miejsce na polu namiotowym, wieczorny poczęstunek. Imprezę wieczorną. Koncert amerykański na żywo.
Zawody rowerków wodnych oraz wszelkie inne atrakcje i niespodzianki przewidziane dla uczestników imprezy. Dwa noclegi na polu namiotowym we własnym namiocie, samochodzie bądź przyczepie.


Cena za dwie osoby.

Dodatkowa osoba w aucie Full Pakiet Extra 200 zł

 

Pakiet Full Weekend 345 zł - (przyjazd w sobotę rano)

Start w VI Rajdzie kantYny, pakiet startowy, obiad w czasie Rajdu, udział w Konkursie Elegancji, miejsce na polu namiotowym, wieczorny poczęstunek. Imprezę wieczorną. Koncert amerykański na żywo.
Zawody rowerków wodnych oraz wszelkie inne atrakcje i niespodzianki przewidziane dla uczestników imprezy. Jeden nocleg na polu namiotowym we własnym namiocie, samochodzie bądź przyczepie.

Cena za dwie osoby.

Dodatkowa osoba w aucie Pakiet Full Weekend - 175 zł

Pakiet Piechura Sobota 66 zł – obejmuje sobotni wieczór: Galę, koncert, poczęstunek,
piwo.

Istnieje możliwość weryfikacji pakietów i dostosowania ich indywidualnie na miejscu w biurze Rajdu.

Istnieje również możliwość wzięcia udziału tyko w Rajdzie bez imprezy wieczornej.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt e-mail.