HARMONOGRAM RAMOWY RAJDU

EN.png

8 maja     Od godziny 15 zakwaterowane w Automobilhotelu w Krakowie powitanie załóg, odprawa, kolacja.


9 maja     Start z pod Wawelskiego Zamku godzina 10.00. Przejazd trasą E 52, przekroczenie granicy, przejazd przez Czechy, Słowację i Węgry. Na wieczór dojazd do miejscowości Csopak, spotkanie z Erną i węgierskim klubem 125p, kolacja i nocleg. Nocleg w domkach na dobrze znanym niektórym, miłośnikom 125p kampingu. Długość etapu to 620 km
 

10 maja   Śniadanie. Godzina 9.00 start drugiego etapu. Polecane atrakcje po drodze: wizyta w
Lubljanie, Jaskinia Postojna. Nocleg w Vincenzie w hotelu Palace Hotel La Conchiglia d'Oro 4*S, kolacja we własnym zakresie. Długość etapu 710 km.


11 maja   Po śniadaniu o 9.00 wyjazd do Brescii, zwiedzanie parku maszyn historycznego rajdu Mille Miglia, spotkanie z ponad 500 legendami motoryzacji. Wieczorem przyjazd do Pino, zakwaterowane w apartamentach Fattoria Bacio w Pino. Kolacja przywitana z winem
do oporu. Długość III ostatniego etapu 460 km.


12 maja   Po trudach dojazdu i wrażeniach z Brescii, zaplanowaliśmy dla Was dzień wolny. Może nie tak do końca wolny. Możecie wypoczywać przy basenie, aklimatyzować się wśród gajów oliwnych i winnic lub eksplorować Toskanie we własnym zakresie. Oczywiście cały czas jesteśmy pomocni i do Waszej dyspozycji.


13 maja   Wycieczka do Florencji, pociągiem, zwiedzanie z przewodnikiem polskojęzycznym jak i bez przewodnika, czas wolny, zakupy, próbowane lokalnych przysmaków. Koszt wycieczki nie ujęty w kosztach. Wieczorem party przy basenie.


14 maja   Odprawa organizacyjna. Godzina 11 start Rajdu 52 po najpiękniejszym regionie turystycznym Włoch - IT 52, zwiedzanie San Gimignano, wizyta w winnicy, zakładzie mechanicznym i u garncarza. Wieczorem spotkane z włoskimi miłośnikami 125p , niespodzianka, pizza party z winem.


15 maja  Jedziemy oglądać historyczny rajd 1000 Miglia 2020, który tego dnia jedzie przez Toskanię. Wieczorem zakończenie rajdu Grill Toskański z winem.


16 maja  Wyjazd, powrót we własnym zakresie. Jakkolwiek część uczestników Rajdu, która będzie miała ochotę wybierze się z nami na metę rajdu 1000 Miglia do Bescii. Będzie to taki po rajdowy smaczek.


Przez cały czas opiekować się nami będzie Tomek Tomasso Tryba. Na miejscu istnieje możliwość zakupu wyrobów regionalnych takich jak wino, oliwa, ser i wędliny. Znakomite na prezenty a jeszcze lepsze do natychmiastowej konsumpcji.

© 2020 by Alicja Gac

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now